Cjelodnevno čitanje Biblije

Ove bismo godine željeli obnoviti cjelodnevno čitanje Biblije. To je čitanje koje neprekidno traje 24 sata. Započeli bismo u subotu, 27. ožujka, u 7:00 sati, a završili u nedjelju, 28. ožujka, u 7:00 sati.

Koliko će svatko pojedinačno čitati ovisi o broju čitača koji će se prijaviti. Lijepo molimo sve zainteresirane da se prijave do srijede, 10. ožujka, putem sljedeće poveznice: Prijava za Biblijsko čitanje

Odaberite vrijeme (vremena) kada biste mogli čitati. Precizniju podjelu minutaže čitanja znat ćemo kada vidimo s kojim brojem čitača možemo računati. Za vrijeme čitanja u kapelici (ili nekoj drugoj prostoriji) trebalo bi se nalaziti najmanje troje čitača, onaj koji toga trenutka čita, onaj koji je već pročitao i onaj koji će tek čitati. Nadamo se da ćete nam se pridružiti u što većem broju.