Na ljetnom oratoriju je bilo fantastično!

Ljetni oratorij u našoj župi održan je od 19. do 26. lipnja, a sudjelovalo je više od 230 djece. Zbog ograničenog kapaciteta više ih nismo mogli primiti. Tema “Fantastična četvorka” govorila je o mladim oratorijancima koji se svaki dan susreću s djelima milosrđa pa su tako djeca sudionici ljetnog oratorija dobro upoznali djela milosrđa u ovoj svetoj godini jubileja. Uz mnoštvo igara, radionica, djeca su svak idan slavila svetu misu sa salezijancima i animatorima. Četvrtak je bio rezerviran za odlazak u Tuheljske toplice. Trud koji su uložili animatori pod vodstvom Tomislava Lukača, salezijanca koji ovu godinu provodi u našoj župi, svakako je urodio plodom. Posljednje večeri na zatvaranju ljetnog oratorija animatorima i djeci priključili su se i mladi iz naše župe i zahvalili Tomislavu koji se kroz godinu dana uvijek Don Boscovim srcem zauzimao za djecu, mlade i župljane. Hvala roditeljima na podršci i doboročiniteljima na pomoći da uspješno održimo oratorij! Velike pohvale animatorima i Tomislavu na sjajnom poslu i djeci na ponašanju! Vidimo se na jesen s redovitim oratorijskim programom!

NIKON5_26_06_16 (84)

NIKON5_26_06_16 (86)