Prvi nacionalni „Hod za život“

U subotu 21. svibnja 2016. od 10 do 14h u središtu Zagreba će se održati prvi nacionalni „Hod za život“ na koji su srdačno pozvani svi hrvatski građani koji poštuju život od začeća do prirodne smrti. Hod za život će započeti okupljanjem na Trgu kralja Tomislava u 10 sati. Okupljeni će se zajedno uputiti preko Zrinjevca do Trga bana Jelačića. Na Trgu će biti kratak, bogat i zanimljiv program za velike i za male koji završava u 14 sati.
Hod će se održati pod geslom Za život, obitelj i Hrvatsku. Pojedinosti i upute za one koji žele volontirati možete potražiti na stranici www.hodzazivot.hr ili na faceboh stranici Prvi nacionalni “Hod za život”.
Dođimo i pokažimo svojim javnim okupljanjem zajedništvo i snagu u zaštiti neizmjerne ljepote i vrijednosti svakog začetog djeteta i vrijednosti obitelji, braka te rađanja i odgoja djece, jer to su ključni čimbenici koji hrvatsko društvo i našu domovinu čine sretnom, stabilnom i prosperitetnom!