Sakrament krizme 24. listopada

Podjela sakramenta krizme bit će 24. listopada. Podjela će biti organizirana u dvije grupe (10h i 12h).

Trenutno imamo nekoliko informacija, a sve ostale bit će objavljene na vrijeme.

Osnovne informacije
   – svi roditelji će trebati potpisati suglasnost
   – u crkvi će broj ljudi morati biti vrlo ograničen, uz držanje propisanih razmaka
   – ukoliko nekome NE ODGOVARA OVAJ TERMIN, neka se izravno javi župniku
Molimo za razumijevanje. Pandemija je unijela veliki nered. Termin krizme župnici ne mogu sami odrediti, jer ne mogu oni sami biti djelitelji sakramenta krizme (kao npr. što mogu u slučaju Prve pričesti). U obzir uzmite usklađivanje termina s Kaptolom, rizik zaraze korona virusom, i problem početka nove školske godine. Nadajmo se da se ovakve situacije vise neće ponavljati.