Uređeno župno parkiralište

Dragi vjernici,

Sigurno ste primijetili da je naše parkiralište iza crkve dotjerano, i spremno za advent. Radi se o privremenom, ali neophodnom i vrlo kvalitetnom rješenju. Za to su bila potrebna znatna sredstva, koja mi kao župa nismo imali. Zato, ovim putem želim zahvaliti što su nam za uređenje parkirališta u susret izašli donacijom grad Zagreb na čelu s gradonačelnikom Milanom Bandićem, kao i Vijeću gradske četvrti Trešnjevka jug, na čelu sa gospođom Jasminom Zuber Majerić. Oni su na našu zamolbu reagirali vrlo promptno, te obećano iznimno brzo realizirali. Hvala i radnicima Zagrebačkih cesta koji su radnim strojevima izveli potrebne radove na parkiralištu. A, od srca zahvaljujem i gospođi Blanki, koja je asistirala i svojim znanjem poduprla cijeli ovaj zahvat.

Vaš,

Don Ivan Šibalić, župnik