Sanitarni čvor je dovršen i stavljen u funkciju

Nalazi se u dvorištu, u prolazu do košarkaškog igrališta. Od srca zahvaljujemo svima koji su se uključili svojim prilozima. U ovim teškim vremenima pokazali ste veliku susretljivost i na tome vam od srca zahvaljujemo. Posebno zahvaljujemo gospodinu Davorinu i firmi ”Jela Graditeljstvo”, gospodinu Branku i firmi  ”Lon-Elektronik”, gospodinu Stanku i firmi ”Kabel-optika”, gospodinu Milanu i firmi ”Ras-ing”, te gospodinu Tomislavu. Svojim donacijama, savjetima i radom, jako su nam puno pomogli. Bez njih bismo  teško realizirali cijeli zahvat. Uređenje stolarije na župnoj kući je pri kraju. Nedostaju još samo gitre koje se nadamo dovršiti tijekom lipnja.

Za uređenje nam ostaju još dvoja ulazna vrata: prema župnom uredu i prema kapelici te dovršenje radova na uređenju nove vjeronaučne dvorane. Ako ste u mogućnosti podržati ove radove, svoje priloge možete dati na uobičajeni način kao i do sada: putem uplatnica koje se nalaze u dnu crkve, na broj računa koji se nalazi u zaglavlju župnog listića, ili izravnim darom u župnom uredu. Unaprijed zahvaljujemo!

20160525_19060020160525_190707