Malonogometni turnir Marije Pomoćnice 2016.

Danas nakon večernje mise na našem župnom igralištu započinje malonogometni turnir Marije Pomoćnice 2016. Na turniru nastupa pet ekipa, no to ne znači da je turnir slabe kvalitete. Naprotiv. Na turnir nastupaju izvrsne ekipe. Ekipa Dominik Savio koju čine ministranti i ove godine će biti jaka. Na turniru nastupa i naša ekipa koja je prije pet dana osvojila zlato u Bratislavi na Igrama salezijanske mladeži, a ovdje će do prvog mjesta pokušati stići pod imenom Šošenampa. Ekipa Apartmani Fig & Olive iskusna je u nastupima na raznim turnirima, dok ekipa Nikad skupa i ove godine nastupa na našem turniru a sastavljena je od molitvene skupine mladića. Ekipu #PrayForAllepo čine dečki koji već godinama igraju za našu župu u Katoličkoj ligi, a svojim imenom žele potaknuti sve da mole za oratorij i ljude u sirijskom Aleppu koji trpi strašna razaranja. Sve ekipe će odmjeriti snage jedna s drugom, a zatim će dvije najbolje u nedjelju navečer zaigrati u finalu. Dobrog nogometa sigurno neće nedostajati, a vjerjuemo da će i dobri duh biti prisutan. Dođimo, podržimo ekipe, uživajmo i molimo.

Turnir Marije Pomoćnice 2016.

 

Petak 13.5.

19:20h Dominik Savio- #PrayForAleppo

19:55h Nikad skupa – Apartmani Fig & Olive

20:25h Šošenampa – Dominik Savio

20:50h #PrayForAleppo – Apartmani Fig & Olive

21:15h Nikad skupa- Šošenampa

Nedjelja 15.5.

19:20h Šošenampa – Apartmani Fig & Olive

19:55h Dominik Savio – Nikad skupa

20:25h #PrayForAleppo – Šošenampa

20:50h Apartmani Fig & Olive – Dominik Savio

21:15h #PrayForAleppo – Nikad skupa

21:40h FINALE (1-2)