Horvati uzeli tri “kante”

Na malonogometnom turniru za krizmanike održanom jučer na crkvenom igralištu najuspješniji su bili krizmanici iz OŠ Horvati. Sa maksimalnim brojem bodova turnir je zasluženo osvojio 8.a razred OŠ Horvati. Akači su redom iz utakmice u utakmicu bili sve uvjerljiviji. I jedina djevojka na turniru bila je članica njihove ekipe, a Laura je pokazanim znanjem baratanja lopte potpuno opravdala svoj nastup. Drug mjesto pripalo je ekipi sastavljenoj od 8.b, c i d razreda OŠ J. Račića. Treći su bili dečki iz 8.b OŠ Horvati koji su kući ponijeli i “fair play” trofej. Četvrta je bila ekipa osmih razreda iz OŠ M. Gupca. I dok su krizmanici na igralištu ganjali loptu, krizmanice su marljivo pakle palačinke i diplomirale s “izvrsnim.” Na kraju su se svi okupili u oratoriju gdje je pehare sudionicima uručio župnik.

IMG-20160221-WA0000

IMG-20160221-WA0001IMG-20160221-WA0002